DZIŚ: 13 °C pogoda dziś

Porażka Stomilu w Siedlcach

W zaległym meczu 20. kolejki II ligi Stomil Olsztyn przegrał na wyjeździe z Pogonią Siedlce. Biało-niebiescy stracili bramkę w 54. minucie.

Od początku roku olsztyńscy piłkarze zdobyli tylko jedno „oczko”. Zremisowali z Wisłą Puławy 1:1, następnie przegrali z ŁKS-em II Łódź 0:2 i Stalą Stalowa Wola 0:1. Po tych porażkach znaleźli się w grupie drużyn zagrożonych spadkiem.

Pierwsza połowa tego spotkania nie przyniosła żadnych rezultatów. Więcej emocji było po przerwie, ponieważ gospodarze spotkania wyszli na prowadzenie po strzale Cezarego Demianiuka w 54. minucie.

Taki wynik pozostał już do końca meczu, co oznacza, że Stomil pozostaje w strefie spadkowej eWinner 2. Ligi.

Zawodnicy Bartosza Tarachulskiego kolejny mecz zagrają 17 marca. Zmierzą się na wyjeździe z Chojniczanką Chojnice.

Redakcja: K. Ośko/M. Rutynowski