Opublikowany 21 czerwca 2026
Piłka nożna, Aktualności, Aplikacja mobilna, Sport
Piłka nożna, Aktualności, Aplikacja mobilna, Sport
Trzecia liga nie dla Stomilu. W Mińsku lepsza okazała się Mazovia
Piłkarze Stomilu Olsztyn przegrali finałowy baraż o wejście do III ligi. W Mińsku Mazowieckim ulegli miejscowej Mazovii 0:1.
Finały baraży poprzedził mecz piłkarzy ze stolicy Warmii i Mazur z wicemistrzem Podlasia Warmią Grajewo. Ten mecz stomilanie wygrali 2:0, dzięki czemu w niedzielę walczyli o awans do wyższej klasy rozgrywkowej z zespołem z Mazowsza.
Przypomnijmy, że Stomil zakończył sezon w IV lidze na drugim miejscu, lepsza była jedynie Polonia Lidzbark Warmiński, która bezpośrednio awansowała do III ligi.
Redakcja: M. Rutynowski


















