DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro

Futsaliści z Lubawy ponownie zwycięzcami

Futsaliści Constractu Lubawa wrócili na zwycięską ścieżkę. W weekend podopieczni Dawida Grubalskiego pokonali na wyjeździe 6:1 Fit-Morning Gredar Brzeg.

W 10. minucie spotkania do bramki gospodarzy trafił Pedrinho, a kolejne trafienia kibicie mogli oglądać dopiero po przerwie. Kacper Sendlewski, zawodnik Constractu uważa, że to było dobre spotkanie.

Cieszymy się, że udało nam się wygrać na ciężkim terenie i zdobyć 3 punkty. Wydaje mi się, że zagraliśmy dobre spotkanie zarówno w ofensywie, jak i defensywie. Tylko kwestią czasu było zdobycie kolejnych bramek. Przeciwnicy atakowali i stwarzali zagrożenia z szybkim kontr po naszych akcjach. Na szczęście udało nam się ich zatrzymać i oddać tylko jedną bramkę.

00:00 / 00:00

Kolejne spotkanie futsaliści Constractu zagrają u siebie z siódmą drużyną tabeli Red Dragons Pniewy w niedzielę o godzinie 18. Natomiast Lubawianie zajmują aktualnie 3. lokatę.

Autor: K. Piasecka
Redakcja: M. Rutynowski