DZIŚ: 13 °C pogoda dziś

I liga – 11 kolejka – Remis Stomilu w Płocku

Piłkarze Stomilu Olsztyn, fot. Artur Szczepański (stomil.olsztyn.pl)

To miał być mecz o posadę trenera Zbigniewa Kaczmarka, ale olsztyński Stomil znów nie wygrał, choć w Płocku wstydu nie przyniósł.

Olsztynianie zremisowali w Płocku z Wisłą 1:1, przegrywając od 32 minuty po trafieniu Sielewskiego i wyrównując 12 minut po przerwie, kiedy to głową gola zdobył Arkadiusz Koprucki. Czy to zatem oznacza zwolnienie z trenerem? Tego nie wiadomo, bo szkoleniowiec źle się poczuł i na konferencji pojawił się jego asystent – Adam Łopatko.

00:00 / 00:00

Na konferencji pojawił się natomiast drugi z trenerów Kaczmarków – Marcin – opiekun Wisły Płock.

W końcówce meczu czerwoną kartkę za drugą żółtą otrzymał Kamil Hempel. Olsztyński obrońca po meczu jasno powiedział, co myśli o planach zwolnienia trenera Zbigniewa Kaczmarka.

Co o zwolnieniu trenera myślą działacze? Mówi Andrzej Królikowski – dyrektor Stomilu.