DZIŚ: 7 °C pogoda dziś

Najsłabszy mecz elblążan. Concordia przegrała 0:4 z Pilicą Białobrzegi

Trzecioligowa Concordia przegrała na wyjeździe 0:4 z Pilicą Białobrzegi w 32. kolejce. To był zdecydowanie najsłabszy mecz elblążan w tej rundzie.

Walczący o utrzymanie pomarańczowo-czarni niemal całą drugą połowę grali w osłabieniu po czerwonej kartce Radosława Nowickiego. Jednak w środę Słoniki awansowały do finału Wojewódzkiego Pucharu Polski, pokonując po dogrywce 2:1 Jezioraka Iława.

Wiedzieliśmy, że nie można lekceważyć przeciwnika, mimo, że gra o szczebel rozgrywkowy niżej – mówi trener Concordii Adrian Żurański.

00:00 / 00:00

Po 90 minutach był remis 1:1, a wynik na 2:1 dla elblążan ustalił w 100. minucie Joao Augusto po rzucie karnym. W finale Concordia zmierzy się z Tęczą Biskupiec, która wygrała 3:2 z DKS-em Dobre Miasto. Finał 23 czerwca w Biskupcu.

Wracając do rywalizacji w trzeciej lidze – inny reprezentant naszego regionu – Sokół Ostróda zagra w środę u siebie z Lechią Tomaszów Mazowiecki.

Autor: K. Piasecka
Redakcja: A. Niebojewska