JUTRO: 16 °C pogoda jutro

Olimpia ponownie na tarczy, Sokół wreszcie odleciał!

Olimpia Elbląg przed meczem z Hutnikiem Kraków. Fot. FB zespołu

Ze zmiennym szczęściem grały drużyny z regionu w 18. kolejce piłkarskiej II ligi.

Sokół pokonał w wyjazdowym meczu Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3:1 (2:0). Podopieczni Huberta Błaszczaka otworzyli wynik już w 37 sekundzie spotkania po strzale Giana Mendeza. W 27 minucie prowadzili już 2:0. Kontaktową bramkę gospodarze zdobyli tuż po przerwie, a wynik ustalił w 48 minucie Kamil Kurowski. – Ta wygrana zasługa naszej ciężkiej pracy. Dziękuję moim zawodnikom za grę, za ambicję – mówi Hubert Błaszczak – trener Sokoła.

00:00 / 00:00

……………………………..

Z kolei Olimpia Elbląg nie może przełamać złej passy. Dziś przed własną publicznością przegrała 0:1 z KKS-em Kalisz. Goście strzelili jedyną w meczu bramkę w 22 minucie. – Jestem zawiedziony tym wynikiem – mówi trener żółto-biało-niebieskich – Tomasz Grzegorczyk.

Olimpia Elbląg – KKS 1925 Kalisz 0:1 (0:1)
0:1 – Wysokiński (22′)
Olimpia: Witan – Sarnowski (89’ Kozera), Wenger, Guiherme, Krawczun, Czarny, Kurbiel (81’ Winsztal), Senkevich (58’ Stanisławski), Krasa, Kałahur, Piekarski (46’ Bawolik)