DZIŚ: 7 °C pogoda dziś

Remis w sparingu Stomilu z Lechią. Ostatnie przygotowania do sezonu

Piłkarze drugoligowego Stomilu Olsztyn gotowi na inaugurację nowego sezonu. Olsztynianie w rozegranym wczoraj sparingu zremisowali z pierwszoligową Lechią Gdańsk 1-1.

Bramkę dla olsztynian zdobył w 17. minucie Filip Wójcik, a wyrównał w ostatniej minucie Bassekou Diabaté. W olsztyńskiej drużynie zagrał m.in. testowany Japończyk Yūdai Shinonaga, ostatnio grający w rezerwach Korony Kielce. O meczu opowiedział trener Stomilu Patryk Czubak.

Były trener Stomilu, a obecnie opiekun Lechii Szymon Grabowski – mimo braku zwycięstwa – chwalił swoich podopiecznych. Komplementował także Stomil.

Duma Warmii szykuje jeszcze transfery last-minute oraz… na dniach ogłosi ciekawy konkurs dla swoich kibiców, o czym powiedział Arkadiusz Tymiński, prezes klubu.

Olsztynianie zaczynają sezon dokładnie za tydzień. O 16 zagrają u siebie z rezerwami Zagłębia Lubin.