DZIŚ: 13 °C pogoda dziś

Stomil przegrał w Bartoszycach z Wigrami

Piłkarze Stomilu Olsztyn, mimo problemów finansowych, wznowili treningi i znów sparują z ligowymi rywalami.

Tym razem ulegli w Bartoszycach Wigrom Suwałki 0:1, po trafieniu w 58 minucie Nerijusa Valskisa. Olsztynianie mogli wyrównać, ale 20 minut później rzutu karnego nie wykorzystał Paweł Głowacki.

Biało-niebiescy wrócą do I-ligowej rzeczywistości 7 marca, kiedy to na własnym stadionie zmierzą się z Bytovią Bytów.

Stomil Olsztyn – Wigry Suwałki 0:1
Nerijus Valskis (58′)
Skład Stomilu: Piotr Skiba (46′ Dawid Mieczkowski) – Janusz Bucholc (68′ Naoya Shibamura), Arkadiusz Czarnecki, Tomasz Wełna, Michał Trzeciakiewicz – Roman Maczułenko (60′ Piotr Głowacki), Łukasz Jegliński (60′ Karol Żwir), Dawid Szymonowicz (68′ Arkadiusz Mroczkowski), Ihor Skoba, Wołodymyr Kowal (78′ Lachlan McLean) – Łukasz Jamróz (68′ Paweł Głowacki).