DZIŚ: 23 °C pogoda dziś
JUTRO: 24 °C pogoda jutro
POSŁUCHAJ

Stomil z trzema punktami. Porażka Olimpii

Po dwóch tygodniach przerwy piłkarze Stomilu wrócili na drugoligowe boiska. W meczu z wiceliderem tabeli – Kotwicą Kołobrzeg lepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali 2:1.

Bilans bezpośrednich pojedynków pomiędzy obiema drużynami w minionym sezonie był korzystniejszy dla gospodarzy. W pierwszym meczu w Kołobrzegu padł bezbramkowy remis, a w Olsztynie Stomil wygrał skromnie 1:0.

W dzisiejszym meczu prowadzenie gospodarzom dał gol Karola Żwira w 62. minucie. Piętnaście minut później prowadzanie podwyższył Filip Wójcik. Honorową bramkę dla gości zdobył w 79. minucie Aron Stasiak.

W innym sobotnim spotkaniu Olimpia Elbląg przegrała na wyjeździe z Hutnikiem Kraków 0:1. Zwycięską bramkę dla gości zdobył w 9. minucie Patryk Kielis.