DZIŚ: 14 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro

Remisowa sobota III-ligowców

To był remisowy dzień dla III-ligowców z Warmii i Mazur.

Mamry Giżycko pojechały do Radomia na mecz z zawsze groźną Bronią. Do przerwy podopieczni Przemysława Łapińskiego przegrywali 0:2 i mało kto wierzył w jakąkolwiek zdobycz punktową. Drugie 45 minut to jednak znakomita gra Mamr. Najpierw kontaktową bramkę zdobył w 56tej minucie 21letni pomocnik Mariusz Bucio, a wynik na 2:2 ustalił 12 minut później Portugalczyk Fabio Ramiro Co.

W derbowym meczu w Wikielcu, GKS podejmował Znicz Biała Piska. Gospodarze, którzy zbroili się hitowymi transferami zimą, objęli prowadzenie w 56′, kiedy to precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Mateusz Jajkowski. Kiedy wydawało się, że 3 punkty zostaną u podopiecznych Piotra Zajączkowskiego, goście przeprowadzili groźną akcję, po której piłka najpierw odbiła się od słupka, a przytomnie dobił ją do siatki Bartosz Giełażyn. Na zegarze widniała wówczas 81 minuta.

W tabeli nasze drużyny nadal nisko: Mamry zajmują 14 miejsce – mają 24 punkty, za nimi jest Pelikan Łowicz, który swój mecz gra jutro, strefę spadkową z dwupunktową stratą do ekipy z Giżycka otwiera GKS, a Znicz – mający taki sam dorobek punktowy, ale z jednym meczem rozegranym więcej – plasuje się piętro niżej.

Autor: M.Świniarski
Redakcja: Ł.Węglewski