Strona główna Radio Elbląg
Posłuchaj
Pogoda
Elbląg
DZIŚ: 19 °C pogoda dziś
JUTRO: 31 °C pogoda jutro
POSŁUCHAJ

Medal „Gloria Artis” dla Krzysztofa Jaworskiego. Muzyk dziś odbierze odznaczenie

Fot. P. Getka

Gitarzysta, autor tekstów i kompozytor Krzysztof Jaworski odbierze Brązowy Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. To wyjątkowe wyróżnienie zostanie mu wręczone podczas koncertu zespołu „Harlem”.

Artysta podkreśla, że zauważenie i docenienie jego działalności jest dla niego niezwykle miłe.

To zauważenie przez ludzi, że człowiek miał serce, że próbował być prawdziwy w tym wszystkim, że prowadził swoje drogi tak, by uwiarygadniać wszystko, co chciał sobą zaprezentować. To niesamowite uczucie

– powiedział Krzysztof Jaworski.

Od 33 lat Krzysztof Jaworski jest związany z zespołem „Harlem”, ale obszar jego działalności obejmuje także wiele innych projektów.

„Harlem” jest tylko jedną z części, bo są szkoły muzyczne i projekty społeczne. Jako artysta idę różnymi drogami

– dodał.

Artysta odbierze medal podczas dzisiejszego koncertu „Harlemu” w olsztyńskim amfiteatrze, który rozpocznie się o godzinie 20.00.

Posłuchaj wypowiedzi

00:00 / 00:00
00:00 / 00:00

Autor: M. Szczygło
Redakcja: A. Niebojewska

Medal „Gloria Artis” dla Krzysztofa Jaworskiego