Medal „Gloria Artis” dla Krzysztofa Jaworskiego. Muzyk dziś odbierze odznaczenie
Gitarzysta, autor tekstów i kompozytor Krzysztof Jaworski odbierze Brązowy Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. To wyjątkowe wyróżnienie zostanie mu wręczone podczas koncertu zespołu „Harlem”.
Artysta podkreśla, że zauważenie i docenienie jego działalności jest dla niego niezwykle miłe.
To zauważenie przez ludzi, że człowiek miał serce, że próbował być prawdziwy w tym wszystkim, że prowadził swoje drogi tak, by uwiarygadniać wszystko, co chciał sobą zaprezentować. To niesamowite uczucie
– powiedział Krzysztof Jaworski.
Od 33 lat Krzysztof Jaworski jest związany z zespołem „Harlem”, ale obszar jego działalności obejmuje także wiele innych projektów.
„Harlem” jest tylko jedną z części, bo są szkoły muzyczne i projekty społeczne. Jako artysta idę różnymi drogami
– dodał.
Artysta odbierze medal podczas dzisiejszego koncertu „Harlemu” w olsztyńskim amfiteatrze, który rozpocznie się o godzinie 20.00.
Posłuchaj wypowiedzi
Autor: M. Szczygło
Redakcja: A. Niebojewska


















